Szkolenie „Granty na działania kulturalne i edukacyjne”

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie, która jako biblioteka powiatowa współpracuje ze wszystkimi bibliotekami z naszego powiatu, zaprosiła dziś w swoje progi trenerkę Justynę Gorgoń – należącą do zespołu trenerów Good Books. Pani Justyna przeprowadziła dla nas szkolenie pt. „Granty na działania kulturalne i edukacyjne”, które było prawdziwą skarbnicą inspiracji i wiedzy nie tylko dla nas, ale także dla naszych kolegów i koleżanek z Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku , Biblioteka – Centrum Kultury Gminy Działdowo, GCKiB w Płośnicy, Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie, Gminna Biblioteka Publiczna w Iłowie Osadzie. Celem szkolenia było przekazanie praktycznej wiedzy i umiejętności przygotowania wniosków o dofinansowania oraz prowadzenia projektów edukacyjnych i kulturalnych. Bogatsi o nowe informacje i zasileni w praktyczne wskazówki Pani Justyny wszystkim bibliotekarzom życzymy powodzenia przy pisaniu wniosków oraz samych pozytywnych wyników.

uczestnicy szkolenia siedzą na krzesłach przy długim stole po obu jego stronach, na stole leżą materiały szkoleniowe i kubki z kawą