„Wiosną zakwitnę” Zofii Hoffer

Za nami spotkanie z autorką zbioru wierszy „Wiosną zakwitnę”- Zofią Hoffer, które miało miejsce wczoraj (7 grudnia) w Bibliotece. Przybyłych gości przywitała dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie Justyna Lytvyn oraz prezes Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa Renata Buczyńska, która poprowadziła spotkanie z poetką.W trakcie spotkania wiersze Zofii Hoffer przeczytali: Sylwia Kaczmarczyk, Iwona Misiopecka, Elżbieta Zakrzewska, Paweł Kamiński, Janina Dzenis, Jagódka Smółka, Krystyna Sztramska, Zuzanna Dobracka, Renata Biełkowska, Lidia Buczkowska, Joanna Śliwka. Oprawę muzyczną zapewniły Kornelia Falk i Marta Wiadrowska. Dekorację przygotowała Gabriela Kwiatkowska. Serdecznie dziękujemy za wspaniały wieczór.

spotkanie autorskie z Zofią Hoffer
książki Zofii Hoffer