Jubileusz 15-lecia pełnienia zadań Biblioteki Powiatowej

Dziś Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie świętowała swój Jubileusz 15-lecia pełnienia zadań biblioteki powiatowej! Uroczystość była połączona ze spotkaniem przy wigilijnym stole, które jak co roku zintegrowało wszystkich członków Koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie. Wśród gości, którzy przybyli dziś do biblioteki, aby osobiście złożyć gratulacje i życzenia z okazji Jubileuszu na ręce dyrektor MBP w Działdowie – Justyny Lytvyn byli m.in. Burmistrz miasta Działdowo – Grzegorz Mrowiński, Starosta Powiatu Działdowskiego – Paweł Cieśliński, a także inni przedstawiciele władz naszego miasta oraz instytucji oświatowo- kulturalnych (wicestarosta -Krzysztof Aurast, Sekretarz powiatu – Lidia Nyga-Skwara, Etatowy Członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Działdowie- Janusz Kaczmarek, Naczelnik Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi -Marlena Perzyńska). Z najlepszymi życzeniami przybyli również dyrektorzy oraz bibliotekarze ze wszystkich bibliotek, które od lat współpracują z Miejską Biblioteką Publiczną w Działdowie: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku, Biblioteka – Centrum Kultury Gminy Działdowo, GCKiB w Płośnicy, Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie,Gminna Biblioteka Publiczna w Iłowie Osadzie, Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Działdowie.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie piękne upominki i wspaniałe życzenia.

tort z napisem jubileusz 15lecia pełnienia zadań biblioteki powiatowej z logami bibliotek
goście zaproszeni na odchody jubileuszu 15lecia pełnienia zadań biblioteki powiatowej wręczają podziękowania dyrektor mbp
goście zaproszeni na odchody jubileuszu 15lecia pełnienia zadań biblioteki powiatowej, oglądają prezentację