Klub Rękodzieła

Drodzy miłośnicy rękodzieła.

Z ogromną radością zapraszamy Was na nasze kolejne spotkanie klubu rękodzieła, które odbędzie się 24 kwietnia 2023 roku o godzinie 13:00 w bibliotece. To będzie świetna okazja, aby spotkać ludzi z podobnymi zainteresowaniami, wymienić się doświadczeniem oraz poznać nowe techniki. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy już doświadczonym rękodzielnikiem, czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami.

Podczas naszego spotkania będzie można się nauczyć nowych rzemiosł, porozmawiać z innymi miłośnikami rękodzieła, a przede wszystkim miło i kreatywnie spędzić czas. Dlatego bądź z nami i nie przegap szansy, aby poszerzyć swoje hobby.

Nie zapomnij zarezerwować sobie czasu na 24 kwietnia i dołącz do naszego klubu rękodzieła w bibliotece!

plakat klubu rękodzieła z terminem spotkania, 24 kwietnia o godzinie 13:00