Warsztaty z tworzenia cytatników — Uwaga: wakacje!

Podczas dzisiejszych warsztatów w ramach projektu „Uwaga: wakacje!” powstały piękne „cytatniki”. Uczestnicy spotkania wykonali własnoręcznie „cytatniki” na ulubione cytaty z literatury oraz życiowe drogowskazy, którymi kierują się na co dzień. Warsztatowa młodzież, posiada już spory dorobek przeczytanych książek oraz swoich ulubionych autorów i z przyjemnością we własnym „cytatniku” zamieści treści, które zapadły im w pamięci. Jako pomoc przygotowaliśmy również posiadane publikacje z cytatami, aby przybliżyć istotę gromadzenia wybranych sentencji i wartościowych myśli.

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Cytatnik wykonany podczas zajęć plastycznych w ramach projektu Uwaga: Wakacje!
warsztaty plastyczne z tworzenia cytatników w ramach projektu Uwaga: Wakacje!
ksiąga czytatów i cyctatnik
maskotka projektu Uwaga: Wakacje! trzymana przez uczestników warsztatów