Warsztaty rysowania kredkami akwarelowymi — Uwaga: wakacje!

Warsztaty z malowania kredkami akwarelowymi w ramach projektu „Uwaga: wakacje!”. Dla większości dzieci to pierwsze doświadczenie z kredkami akwarelowymi i jak widać, efekty pracy są bardzo udane. Kredki te mają bardzo szerokie zastosowanie w plastyce, łączą w sobie precyzję ołówków z delikatnością farb wodnych. Zabawa z kolorem, cieniowanie i to wszystko w taki prosty sposób. Ten rodzaj sztuki jest dziedziną nieograniczoną i z pewnością każdy artysta znajdzie swój własny oryginalny sposób na wykorzystanie kredek akwarelowych. Życzymy Wam niekończącej zabawy z malowaniem

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Warsztaty plastyczne dla dzieci z malowania kredkami akwarelowymi w ramach projektu Uwaga: Wakacje!