Warsztaty tkackie — Uwaga: wakacje!

Dzisiejsze warsztaty były dla wszystkich wielkim wyzwaniem, z tego też powodu jesteśmy z Was bardzo dumni i Wy powinniście być dumni z siebie. Skupienie, cierpliwość, wytrwałość to cechy na wagę złota podczas tkania. Ta wspaniała przygoda z krosnem to dla wielu początek ciekawej zabawy. Cieszymy się, że w ramach projektu „Uwaga: wakacje!” mogliśmy Wam zaproponować taką rozrywkę w bibliotece. Po tak wyczerpujących zajęciach należy Wam się odpoczynek i do zobaczenia wkrótce!

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Warsztaty tkackie dla dzieci z wykonywania zakładek do książek na drewnianych krosnach w ramach projektu Uwaga: Wakacje!
maskotka projektu Uwaga: Wakacje! trzymana przez uczestnika warsztatów
maskotka projektu Uwaga: Wakacje! trzymana przez uczestników warsztatów