Warsztaty makramy — Uwaga: wakacje!

Projekt „Uwaga: wakacje!” ciągle trwa a wraz z nim nasze wakacyjne warsztaty! Dziś uczestnicy zajęć zgłębiali tajniki makramy. W jej świat wprowadziła wszystkich niezastąpiona Pani Dorota Sploty Doroty Makrama. Z pięknych i kolorowych sznurków każdy mógł wypleść makramowy brelok!

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Breloczki wykonane na zajęciach z Makramy
zajęcia z makramy, dzieci siedzą przy długim stole i wiążą supełki na sznurkach
instruktorka makramy pani Dorota tłumaczy dzieciom jak wiązać sznurki
Uczestnicy y warsztatów za makramy wiążą sznurki, by wykonać breloczek do kluczy, z przodu stołu stoi instruktorka makramy pani Dorota
Uczestnicy warsztatów z makramy trzymają w rękach misia z logiem projektu Uwaga: wakacje!