Teatr Maska i animacje — Uwaga: wakacje!

W ramach projektu „Uwaga: wakacje!” młodzi widzowie i ci trochę starsi mieli przyjemność obejrzeć dziś spektakl Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” w Krakowie pt. „Na tropie afery, gdzie się podziały litery”. Pewnego dnia okazuje się, że z książek znajdujących się w bibliotece zniknęły wszystkie litery. Pani Bibliotekarka podejrzewa, że ktoś te litery ukradł i prosi o pomoc detektywa. Kiedy specjalista rozpoczyna śledztwo okazuje się, że liter nikt nie porwał, lecz odeszły z biblioteki same. Widzowie mogli dowiedzieć się, dlaczego tak się stało i jak temu zapobiec w przyszłości.

Drugą część wydarzenia stanowiły animacje pt. „Wyspa pełna Minionków”. Dzieci wspólnie z Minionkami brały m.in. udział w zabawach chustą animacyjną, przeciągały linę czy brały udział w quizie na temat znajomości Minionków.

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

występ aktorów z teatru Maska w sztuce dla dzieci, na krzesłach na trawie  siedzi publiczność
zabawy dzieci z balonami
zabawa dzieci w przechodzenie pod liną
zabawy dzieci z chustą