Promocja tomiku wierszy Alicji Kingi Raguckiej

Za nami promocja tomiku wierszy „Białe i czarne słowa” Alicji Kingi Raguckiej. Wydawcą tomiku jest Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa natomiast sponsorem, dzięki któremu książka trafiła do druku – prywatne przedsiębiorstwo POLDREW z Lidzbarka.

Wczorajsze spotkanie było pełne niespodzianek! Autorka wraz z Markiem Chojnackim oraz Iwoną Misiopecką (należącymi do DKS) zaprosili wszystkich zebranych do wspólnej zabawy przy karaoke. Dodatkowo mieliśmy okazję oglądać mini spektakl do wierszy poetki, przygotowany specjalnie dla tego wydarzenia przez Agnieszkę Harasimowicz, aktorkę z teatru lalek z Olsztyna. To było wyjątkowe i poruszające! Oczywiście nie mogło zabraknąć również członków Działdowskiej Kuźni Słowa (Sylwii Kaczmarczyk, Anety Balli, Wiesława Ferenca oraz występującej gościnnie Natalii Kłosowskiej), którzy wspaniale czytali nam fragmenty z tomiku. Ich interpretacja i oddanie każdego słowa sprawiło, że przekaz poetki dotarł do nas jeszcze mocniej. Dziękujemy wszystkim za udział w tej wyjątkowej promocji, a naszym lokalnym mediom Moje Działdowo za relację z wydarzenia.

Alicja Ragucka i Piotr Kozikowski siedzą w fotelach na scenie, oboje trzymają mikrofony w ręku, przed nimi siedzi publiczność
Agnieszka Harasimowicz, aktorka z teatru lalek z Olsztyna z lalką baby
Agnieszka Harasimowicz, aktorka z teatru lalek z Olsztyna z czarną maską na twarzy trzyma dwie białe maski w obu rękach
Burmistrz Miasta Działdowo wręczą kwiat Alicji Raguckiej