Gra miejska ” Podróż po Unii Europejskiej”

Jak co roku, tak i tym razem nasza Biblioteka wzięła aktywny udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Jednym z działań przez nas podjętych była gra miejska dla seniorów „Podróż po Unii Europejskiej”. Pięć trzyosobowych grup, zmierzyło się z dziesięcioma zadaniami z zakresu wiedzy o Unii Europejskiej. Serdecznie dziękujemy seniorom z Dziennego Domu „Senior-WIGOR” za udział w grze! Wszystkich mieszkańców Działdowa zapraszamy do naszej biblioteki. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wystawy, prezentacje multimedialne oraz wiele innych informacji dotyczących Unii oraz funduszy europejskich. Dziękujemy naszym praktykantom z Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie za pomoc w przeprowadzeniu całego przedsięwzięcia.

Na ławce siedzą seniorzy z Dziennego Domu „Senior-WIGOR” biorą udział w grze miejskiej dla seniorów  „Podróż po Unii Europejskiej” obok bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
Podziękowania za udział w grze miejskiej  dla seniorów  „Podróż po Unii Europejskiej” składa bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.