Dni Otwarte Funduszy Europejskich

„Czekamy na Ciebie w działdowskiej bibliotece” – pod takim hasłem obchodzimy tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W dniach 10-11 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie można dowiedzieć się jak Działdowo zmieniło się dzięki funduszom europejskim. Przygotowaliśmy wystawy, prezentację multimedialną i zajęcia dla dzieci. W Wypożyczalni można zobaczyć wystawę plakatów obiektów dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej w naszym mieście. Tam czeka również stoisko z książkami dotyczącymi UE. W Mediatece można zobaczyć prezentację multimedialną z działaniami, które przeprowadziła biblioteka od momentu, kiedy przeprowadziliśmy się do nowej siedziby, wyremontowanej dzięki funduszom europejskim. Dodatkowo w bibliotece można znaleźć stoisko Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich z Elbląga. Serdecznie zapraszamy! Spędźcie z nami ten czas!

Przed MBP w Działdowie w koszulkach ''Dni Otwarte Funduszy Europejskich'' stoją pracownice MBP Aleksandra Cybulska, Dorota Kusik, Elżbieta Wojcieszek, Ania Wiśniewska, Małgorzata Trampczyńska.