Spotkanie autorskie z Agatą Grzegorczyk-Wosiek

27.11.2018 r. naszą bibliotekę odwiedziła autorka bajek dla dzieci, olsztynianka z urodzenia, Pani Agata Grzegorczyk – Wosiek. Pani Agata w swoich książkach nawiązuje m.in. do tematów związanych z Warmią i Olsztynem. Za swoją twórczość była kilkakrotnie nagradzana, otrzymała m.in.: Stypendium kulturalne Prezydenta Miasta Olsztyna. Oprócz spotkania autorskiego promującego książkę Pani Agaty pt. „Tajemnica Zamku nad Łyną” odbyły się też „warsztaty z bajką” poprowadzonych przez autorkę.
Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez Miejska Bibliotekę Publiczna w Działdowie projektu „Działdowska Uczta Literacka”, który uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury. Serdecznie dziękujemy za przybycie uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły.

Wnętrze biblioteki. Na czerwonym fotelu siedzi autorka bajek dla dzieci, olsztynianka z urodzenia, Pani Agata Grzegorczyk – Wosiek pokazuje swoją książkę dzieciom.
Wnętrze biblioteki. Na pufach siedzą dzieci, Pani Agata Grzegorczyk – Wosiek prowadzi z nimi zajęcia.
Wnętrze biblioteki.  Przy stoliku Agata Grzegorczyk – Wosiek podpisuje kartki dzieciom.