Teatr przy stoliku

Dzisiejszego wieczoru wysłuchaliśmy opowieści o drodze Polski do odzyskania niepodległości pt. „Słowa do wolności” w wykonaniu Wiesławy Szymańskiej i Mariana Czarkowskiego aktorów Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Całe wydarzenie odbyło się w ramach „Działdowskiej Uczty Literackiej” dofinansowanej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dziękujemy Wszystkim za przybycie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy czerwonym stoliku aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Publiczność zgromadzona na występ sztuki pt. "Słowa do wolności" w wykonaniu Wiesławy Szymańskiej i Mariana Czarkowskiego aktorów Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.