Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

„Spotkajmy się w działdowskiej Bibliotece” – pod takim hasłem obchodzimy tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Dzieci z grupy III z Przedszkola nr 3 wzięły udział w zajęciach pt. „„Co kraj to obyczaj. Poznajemy kraje UE”. Uczniowie klasy IV ze Szkoły Podstawowej nr 2 uczestniczyli w „Familiadzie Europejskiej”, dzięki której mogli sprawdzić swoją wiedzę o Unii Europejskiej i krajach członkowskich. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. W Czytelni organizowaliśmy warsztaty malowania na szkle, w których wzięli udział uczestnicy OREW w Działdowie. Dziękujemy za wspólną zabawę i naukę.

Przed MBP w Działdowie stoi sztaluga z plakatem Dni Otwarte Funduszy Europejskich oraz ich flaga promująca.
Wnętrze biblioteki, regały z książkami dla dzieci na górnej półce stoją w czarnym wazonie na piku białe baloniki.
Wnętrze biblioteki, przy komputerach dwie bibliotekarki Pani Mariola Wilkowska i Elżbieta Wojcieszek w koszulkach z napisem ''Dni Otwarte Funduszy Europejskich''.
Wnętrze biblioteki, przy stolikach młodzież z OREW maluje na szkle.
Na stoliku praca plastyczna uczestnika OREW przedstawiająca dwa bociany.
Wnętrze biblioteki, przy stolikach młodzież z OREW maluje na szkle.
Przed MBP w Działdowie stoją pracownicy w białych koszulkach z napisem ''Otwarte Dni funduszy Europejskich''.
Wnętrze biblioteki, w tle monitor z prezentacją z wiedzy o Unii Europejskiej.
Wnętrze biblioteki, w kole siedzi młodzież biorąca udział w  w „Familiadzie Europejskiej”, w tle monitor z prezentacją z wiedzy o Unii Europejskiej.
Trzy prace plastyczne dzieci z OREW.
Cztery plastyczne prace malowane na szkle przez dzieci z OREW.