Zajęcia edukacyjne dla dzieci z Przedszkola nr 3.

Z okazji Tygodnia Bibliotek odwiedziła nas grupa II z Przedszkola nr 3. Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek – program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. W czasie zajęć dzieci wysłuchały opowiadania „Portret przyjaciół” oraz opowiadały o swoich przyjaciołach. Pokolorowały też literki, które utworzyły piękny napis.

Wnętrze biblioteki. Dzieci trzymają w górze kolorowe literki, które wcześniej narysowały, razem utworzyły napis ''Kocham Bibliotekę''.