Spotkanie autorskie z Joanną Żamejć.

Dzisiaj w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie autorskie, którego gościem była Pani Joanna Żamejć – olsztynianka, zamieszkała od 30 lat w Niemczech, bibliotekarka z zawodu i powołania, wielbicielka kotów, autorka książek „Nawrócenie wiedźmy” i „Perkunowe wyroki”. Rozmowę z autorką przeprowadziła Elżbieta Zakrzewska, członkini Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa.

Przy stoliku Pani Joanna Żamejć podpisuje swoją książkę czytelnikom.
Z mikrofonem dyrektor MBP Justyna Lytvyn przedstawia autorkę książek  Panią Joanne Żamejć.
Na scenie przy stoliku autorka książek „Nawrócenie wiedźmy” i „Perkunowe wyroki”  Joanna Żamejć  i  członkini Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa Elżbieta Zakrzewska.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Publiczność zgromadzona na spotkanie z autorką Joanną Żamejć.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach siedzą dwie młode dziewczyny i jeden chłopak.
Na scenie przy stoliku autorka książek „Nawrócenie wiedźmy” i „Perkunowe wyroki”  Joanna Żamejć  i  członkini Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa Elżbieta Zakrzewska obok z mikrofonem młoda dziewczyna.
Na scenie przy stoliku autorka książek „Nawrócenie wiedźmy” i „Perkunowe wyroki”  Joanna Żamejć  i  członkini Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa Elżbieta Zakrzewska obok z mikrofonem młody chłopak.