Spotkanie autorskie Renatą Buczyńską

Spotkanie z Panią Renatą Buczyńską autorką książki „Wierszyki do oglądania”. Podczas spotkania dzieci słuchały czytanych wierszy i jednocześnie oglądały prezentację przygotowaną ze zdjęć pochodzących z książki. W spotkaniu udział wzięły dzieci z Przedszkola nr 3 z grup „Mądre Sówki”, „Pszczółki”, „Motylki”, „Krasnoludki” i „Biedronki”. Po spotkaniu Panie z Przedszkola otrzymały promocyjne książki, które trafią do dzieci bądź przedszkolnej biblioteczki. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i życzymy maluchom przyjemnej lektury!

Wnętrze biblioteki. Spotkanie dzieci z Renatą Buczyńską autorką książki ,,Wierszyki do oglądania''. W tle prezentacja wiersza na monitorze.