Promocja książki „Zagadka sprzed lat” Elżbiety Zakrzewskiej

8 lipca w naszej bibliotece odbyła się promocja najnowszej książki Elżbiety Zakrzewskiej pt. „Zagadka sprzed lat. Powieść z Działdowem w tle” wydanej przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej. Elżbieta Zakrzewska – działdowianka, członkini Działdowskiej Kuźni Słowa, bibliotekarka z powołania i wykształcenia, obecnie na emeryturze. Autorka wspomnień „Moja Młyńska” i powieści „Obrazki działdowskie”, za którą otrzymała nagrodę czytelników na Przeglądzie Wydawnictw Regionalnych „MojeTwojeNasze” Olsztyn 2018. Fragmenty jej książki czytali Marcin Ostrowski i Hubert Anaczkowski. Dziękujemy wspaniałej działdowskiej publiczności za tak liczne przybycie.

Na czerwonym fotelu siedzi autorka książki ''Zagadka sprzed lat'' Elżbieta Zakrzewska.