Wycieczka dzieci z Przedszkola nr 4 w Działdowie.

Dnia 26 maja 2011 r. bibliotekę odwiedziła grupa 5-latków z Przedszkola nr 4 w Działdowie. Dzieci zostały zapoznane z obowiązującym od 1 stycznia tego roku sposobem wypożyczania książek, a w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom odczytano im „Karolinę na wakacjach” Pierre’a Probsta.

Wnętrze biblioteki, grupa  5-latków z Przedszkola nr 4 w Działdowie na lekcji bibliotecznej.
Na schodach siedzi grupa  5-latków z Przedszkola nr 4 w Działdowie z opiekunkami.
Wnętrze biblioteki, grupa  5-latków z Przedszkola nr 4 w Działdowie na lekcji bibliotecznej, pani bibliotekarka pokazuje dzieciom książki.