Warsztaty malowania na folii

„Warsztaty malowania na foli i nie tylko”. Było to kolejne spotkanie pochodzące z projektu „BiblioCzas”, który uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Miasto Działdowo. Pogoda sprzyjała wesołej zabawie z farbami i kredą przed naszą biblioteką. Było to wydarzenie o charakterze otwartym i cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Podczas warsztatów przygotowaliśmy słodki poczęstunek dla dzieci i ich opiekunów. Dziękujemy za obecność i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!!!

Na sztaludze plakat MBP ''Warsztaty Plastyczne''. Malowanie na folii i nie tylko. 26 lipca godz.10:00.
Na placu przed MBP narysowany kolorową kredą napis ''Biblioczas'' i sześcioro dzieci.
Na placu MBP przy kolorowych stolikach siedzą dzieci, na stolikach ciastka, soczki i woda dla dzieci.
Na placu MBP grupa dzieci z opiekunami stoi przy stolikach z farbkami i kredą.
Na placu MBP grupa dzieci z opiekunami, trwają warsztaty malowania na folii.
Na placu MBP dziewczynka maluje farbkami na folii.
Na placu MBP dwie dziewczynki malują farbkami na folii.
Na placu MBP na folii namalowane przez dzieci obrazy.
Na placu MBP chłopiec maluje farbkami na folii.
Na placu MBP dzieci malują farbkami na folii.
Na placu MBP przy zielonym stoliku dzieci jedzą ciastka i piją soki.
Na placu MBP dzieci malują farbkami na folii.