Klub wakacyjnej książki

Dziś odbyło się drugie spotkanie Klubu wakacyjnej książki, w trakcie którego omawialiśmy dwa tytuły – „Chłopiec z burzy” i „Mia i biały lew”. Dodatkowo wszyscy mogli obejrzeć wybrany przez siebie film. Na wszystkich uczestników spotkania czekały słodkie przekąski i popcorn. Było to kolejne wydarzenie pochodzące z projektu „BiblioCzas”, który uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Klub wakacyjnej książki. Na pufach dzieci oglądają wybrany przez siebie film.
Plakat MBP ,,Klub Wakacyjnej książki''. Omawiane książki ''Chłopiec z burzy'' lub Mia i biały lew''. 5 sierpnia godz.10:00.