Parada Postaci Bajkowych

Kochani! Chcemy się z Wami podzielić relacją z dzisiejszej Parady Postaci Bajkowych, która była kolejnym działaniem w ramach Projektu „BiblioCzas” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Na dziedziniec działdowskiego zamku przybyły dzieci z wszystkich działdowskich przedszkoli wraz z wychowawcami. Stamtąd nastąpił uroczysty przemarsz na plac przy Bibliotece prowadzony przez postacie z bajek. Tam na uczestników czekało mnóstwo zabaw i niespodzianek: malowanie twarzy i włosów, wata cukrowa, dmuchańce, zjeżdżalnie, bańki mydlane, zabawy i animacje. Cieszymy się że wspólnie z Wami mogliśmy spędzić ten czas! Dziękujemy za przybycie opiekunom i dzieciom z Przedszkola nr 1, Przedszkola nr 3, Przedszkola nr 4, Przedszkola nr 5, Przedszkola Krasnoludek, Przedszkola „U Misia” oraz wychowankom OREW w Działdowie.

Duża liczba dzieci bawi się i tańczy na placu obok MBP z okazji ''Parady Postaci Bajkowych''.
Plakat MBP zaprasza na ''Paradę Postaci Bajkowych''
Duża liczba dzieci bawi się na placu obok MBP z okazji ''Parady Postaci Bajkowych''. Na placu dwie duże dmuchane atrakcje.
Dmuchana zjeżdżalnia pięcioro dzieci zjeżdża z jeżdżalni.
Duża liczba dzieci wraz z opiekunami bawi się na placu obok MBP z okazji ''Parady Postaci Bajkowych''.
Grupa dzieci z przedszkola wraz z opiekunkami na dziedzińcu zamkowym w Działdowie.
Czwórka dzieci z przedszkola bawi się na dmuchanej atrakcji.
Grupa dzieci z przedszkoli z Działdowa maszeruje do MBP na ''Paradę Postaci Bajkowych''.
Grupa dzieci na placu zabaw obok biblioteki maluje twarze z okazji ''Parady Bajkowych Postaci''.
Czwórka dzieci z przedszkola bawi się na dmuchanej atrakcji.
Plac przed MBP w Działdowie.Przy stoliku z napojami, ciastkami i cukierkami stoją dwie bibliotekarki Ania Wiśniewska w pirackim kapeluszu i obok w sombrero Małgorzata Trąmpczyńska.