Krystyna Sztramska -„Poetą się bywa”

Wczorajsze popołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta. Sala Mediateki pękała w szwach!- a to wszystko za przyczyną Pani Krystyny Sztramskiej, która przy współpracy z Działdowską Kuźnią Słowa oraz Miejską Biblioteką Publiczną promowała II Działdowski Zeszyt Literacki pt. „ Poetą się bywa”. Spotkanie poprowadziła Renata Buczyńska- Prezes Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa. Piękną muzyczną oprawę całego spotkania zapewniła Kornelia Falk. Wiersze Pani Krystyny poza nią samą prezentowały Renata Buczyńska, Jadwiga Smółka oraz córka poetki. Pięknym uwieńczeniem spotkania była recenzja promowanej książki, którą wygłosiła Pani Janina Dzenis. Oprócz duchowej uczty, którą zapewniła nam poetka na wszystkich czekał też słodki poczęstunek i chwila miłych rozmów z bohaterką wczorajszego spotkania .Dziękujemy wszystkim, którzy byli wczoraj z Nami a Pani Krystynie serdecznie gratulujemy.

Wnętrze biblioteki, mediateka. Na kanapie poetka Krystyna Sztramska.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Na kanapie poetka Krystyna Sztramska oraz prezes DKS Renata Buczyńska. Recenzję książki wygłosiła Janina Dzenis.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Przy sprzęcie muzycznym Kornelia Falk.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Na krzesełkach siedzą wszyscy goście zebrani z okazji promocji kolejnego Zeszytu Literackiego pt. ,,Poetą się bywa'' Krystyny Sztramskiej.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Przy stoliku poetka Krystyna Sztramska podpisuje zeszyt literacki swojego autorstwa gościom.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Goście po spotkaniu z poetką Krystyną Sztramską rozmawiają i częstują się przygotowanym poczęstunkiem.