Niedziela Cittaslow

POMARAŃCZOWA NIEDZIELA CITTASLOW w Działdowie i my też tam byliśmy 🙂 29 września po raz kolejny wzięliśmy udział w tym wydarzeniu. Na naszym stanowisku przygotowaliśmy quizy dla dorosłych, zajęcia plastyczne dla dzieci, malowanie włosów, bookcrossing i owocową grę interaktywną z użyciem płytek makey-makey. Oczywiście nie mogło z nami zabraknąć przedstawicieli „Klubu Rękodzieła”, który działa przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie ze swoimi pięknymi pracami.

W parku przy stoliku bibliotekarka Dorota Kusik oraz rodzic z dzieckiem grają w interaktywną grę z użyciem płytek makey-makey z okazji pomarańczowej niedzieli cittaslow.
W parku na stoliku różne wyroby dla gości z okazji pomarańczowej niedzieli cittaslow.
W parku na stoliku spraye do włosów. Dorota Leśniewska układa włosy młodej dziewczynce.
W parku na stoliku skrzynka z książkami, goście pomarańczowej niedzieli cittaslow , wybierają książki.
W parku na stoliku skrzynka z książkami i inne przedmioty z okazji pomarańczowej niedzieli cittaslow. Przy stoliku dyrektor MBP Justyna Lytvyn, bibliotekarka Mariola Wilkowska oraz uczestniczka wydarzenia.
Z okazji pomarańczowej niedzieli cittaslow, w parku na stoliku leżą różne maskotki dla uczestników spotkania, obok panie które wykonały te prace.