Wernisaż wystawy Rajmunda Szczepańskiego

1 października (wtorek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbył się wernisaż fotografii Rajmunda Szczepańskiego . Wystawa nosi tytuł „Kajakiem w poszukiwaniu piękna” . Rajmund Szczepański fotografuje od 1994 roku. To nie pierwsza wystawa autora w murach działdowskiej biblioteki. Pan Rajmund swoje prace wystawiał m.in. w Olsztynie, Warszawie, Ciechanowie. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień. Jest miłośnikiem lokalnej przyrody, którą uwiecznia na swych pracach. Zatrzymane w kadrze elementy krajobrazu uwiecznia z poetycką wrażliwością. Pejzaż górski, jezioro, drzewo, skrawek nieba urzekają barwami i naturalną urodą. Spotkanie wraz z autorem wystawy poprowadził Marian Odachowski Prezes Towarzystwa Ziemi Działdowskiej. Zapraszamy wszystkich do zwiedzania ekspozycji, która będzie dostępna w Mediatece od 1 października do 31 października 2019r.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach przybyli goście na wernisaż wystawy Rajmunda Szczepańskiego. Spotkanie prowadzi Marian Odachowski prezes TZD.
Plakat przedstawiający wernisaż wystawy Rajmunda Szczepańskiego''Kajakiem w poszukiwaniu piękna''. Wystawa potrwa od 1.10 do 31.10.2019 roku.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na ścianie wisi wystawa autora Rajmunda Szczepańskiego, która nosi tytuł ,,Kajakiem w poszukiwaniu piękna”.