„Kłapouszki” z Przedszkola „U Misia” w bibliotece

Odwiedziła nas dziś grupa „Kłapouszków” z Przedszkola „U Misia”. Wspólnie czytaliśmy książkę „Mysz, która chciała być lwem” oraz rozmawialiśmy o naszych lękach i marzeniach. Następnie dzieci wykonały lwa z wcześniej przygotowanych elementów. Dziękujemy za niezwykłą niespodziankę w postaci portretów i wiersza.

Odwiedziła nas dziś grupa "Kłapouszków" z Przedszkola "U Misia". Wspólnie czytaliśmy książkę "Mysz, która chciała być lwem" oraz rozmawialiśmy o naszych lękach i marzeniach. Następnie dzieci wykonały lwa z wcześniej przygotowanych elementów. Dziękujemy za niezwykłą niespodziankę w postaci portretów i wiersza.
Odwiedziła nas dziś grupa "Kłapouszków" z Przedszkola "U Misia". Wspólnie czytaliśmy książkę "Mysz, która chciała być lwem" oraz rozmawialiśmy o naszych lękach i marzeniach. Następnie dzieci wykonały lwa z wcześniej przygotowanych elementów. Dziękujemy za niezwykłą niespodziankę w postaci portretów i wiersza.

Możliwość komentowania została wyłączona.