Warsztaty muzyczne z grupą ” Pszczółki”

Dziś po raz drugi gościła w Mediatece grupa „Pszczółek” z Przedszkola nr 3 w Działdowie. Dzieci wzięły udział w warsztatach muzycznych. Na pierwszym spotkaniu 27. 09 przedszkolaki bezbłędnie rozwiązały muzyczny test dźwiękowy, zagrały w stworzonej przez siebie orkiestrze oraz odwiedziły „ulicę dźwięków” . Na dzisiejszym warsztatach dzieci zapoznały się z naszym zbiorem książek dźwiękowych, posłuchały bajki o Kici Koci a następnie zagrały na owocach 🙂 Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Grupa dzieci ''Pszczółki'' z przedszkola nr 3 w Działdowie bierze udział w warsztatach muzycznych, na stole leży laptop i owoce na których gra trójka dzieci.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Grupa dzieci ''Pszczółki'' z przedszkola nr 3 w Działdowie bierze udział w warsztatach muzycznych,przedszkolaki siedzą na pufach i poznają instrumenty. Na krzesełkach dwie nauczycielki.