Promocja książki „Po kądzieli” Anki Kameckiej

Wczoraj (17.10) w naszej bibliotece odbyła się promocja książki kobiety niezwykłej, pełnej pasji i dobra Anki Kameckiej pt. „Po kądzieli”. Spotkanie to poprowadziła Elżbieta Zakrzewska, która tak zarekomendowała książkę Czytelnikom: „Dla Anki Kameckiej tradycja i przekaz rodzinny są ważnymi wartościami, toteż na tytuł swej książki wybrała rzadko już dziś stosowane wyrażenie, określające relacje z przodkami – po kądzieli”. Jest to publikacja przede wszystkim wspomnieniowa, ujawniająca też rodzinne sekrety, a nawet niestroniąca od intymnych zwierzeń. Autorka przedstawia kobiety, spokrewnione ze sobą od strony matki, czyli – po kądzieli. Kobiety, które w jej rodzinie odegrały istotną rolę. Fragmenty książki przeczytała Katarzyna Janke. Po spotkaniu można było uzyskać autograf autorki i spróbować wojennych smakołyków. Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przybyłych gości z okazji promocji książki Anny Kameckiej pt.''Po kądzieli'' wita dyrektor MBP Justyna Lytvyn obok niej autorka książki Anna Kamecka. W tle na monitorze okładka książki Anny Kameckiej.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku pani Elżbieta Zakrzewska oraz autorka książki Anna Kamecka. W tle na monitorze okładka książki Anny Kameckiej.
Na stoliku rozłożone dwa zeszyty z różnymi przepisami kulinarnymi.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Z okazji promocji książki Anny Kameckiej pt.''Po kądzieli'' na krzesełkach zajęli miejsca przybyli goście.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku siedzi autorka książki Anna Kamecka podpisuje gościom książki swojego autorstwa.