Warsztaty muzyczne – grupa „Motylki”

Grupa „Motylki” z Przedszkola nr 3 w Działdowie wzięła dziś udział w warsztatach muzycznych. Dzieci wykazały się wiedzą na temat dźwięków, które otaczają nas na co dzień a następnie uczyły się grać znanych melodii np. „Wlazł kotek na płotek” . Za instrumenty posłużyły nam owoce i warzywa 🙂 Dziękujemy za spotkanie!

Wnętrze biblioteki,mediateka.Dzieci z przedszkola nr 3 grupa ''Motylki''  siedzą na kolorowym dywanie i biorą udział w warsztatach muzycznych. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Dorota Kusik.
Wnętrze biblioteki,mediateka.Dzieci z przedszkola nr 3 grupa ''Motylki''  biorą udział w warsztatach muzycznych. Na stoliku za instrumenty służą owoce i warzywa. Zajęcia prowadzi Dorota Kusik.