Spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem

W Mediatece odbyło się dziś spotkanie z Robertem Gondkiem – podróżnikiem ,fotografem i pasjonatem Afryki. Nasz gość kilkanaście lat temu porzucił pracę w jednej z firm ubezpieczeniowych na rzecz tego co kocha i co jest Jego wielką pasją czyli podróżowania. Prowadzi również projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki„ mający na celu zdobycie najwyższych szczytów i miejsc w każdym afrykańskim kraju. Do tej pory udało Mu się zdobyć 21 szczytów .Za wytrwałość w realizacji projektu w marcu 2016 podczas Kolosów – największego festiwalu podróżniczego w Polsce otrzymał wyróżnienie w kategorii WYCZYN ROKU 2016. Podczas dzisiejszego spotkania podzielił się swoją pasją i wrażeniami z odwiedzonych miejsc w Afryce z młodzieżą z Zespołu Szkół nr 1 oraz Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie im. gen. Sylwestra Kaliskiego. Dziękujemy za spotkanie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 zajęli miejsca siedzące by wysłuchać spotkania z podróżnikiem Robertem Gondkiem pasjonatem Afryki.  W tle na ekranie tytuł spotkania ''Spotkanie z Afryką'' obok gość Robert Gondek i bibliotekarka Dorota Kusik.
Plakat Tanzania, Kenia,Uganda, Rwanda. Różnorodność Afryki. Spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem. W tle szczyty gór Afryki, lew, i dziecko.