Wizyta studyjna bibliotekarek z Mławy

Dzisiaj naszą bibliotekę nawiedzili goście z Miejskiej Biblioteki Publicznej im B. Prusa w Mławie. Bibliotekarki zwiedziły naszą bibliotekę, a następnie wysłuchały wystąpienia Pani Justyny Lytvyn Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie o działalności naszej instytucji. Dziękujemy naszym sąsiadom za przybycie i mamy nadzieję, że był to dla Was interesujący czas!

Wnętrze biblioteki, oddział dla dzieci zwiedzają goście z MBP im B.Prusa w Mławie.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Goście z MBP z Mławy słuchają wystąpienia pani dyrektor Justyny Lytvyn o działalności MBP w Działdowie.