Klub Malucha

Wspólnie z maluchami świętowaliśmy Dzień Postaci z Bajek. Każde dziecko dostało bajkową opaskę. Następnie wszyscy wysłuchali Teatrzyku Kamishibai „O rybaku i złotej rybce”. Dzieci wspólnie z opiekunami wykonali rybki z wcześniej przygotowanych elementów, a później tak jak bajkowi Jaś i Małgosia zbierali okruszki, które zaprowadziły ich do łakoci .

Wnętrze biblioteki. ( Klub Malucha) w kole na pufach siedzą dzieci wraz z opiekunami. Maluchy słuchają teatrzyku Kamishibai ''O rybaku i złotej rybce'' który przedstawia bibliotekarka Ania Wiśniewska. Dzieci mają opaski z postaciami z bajek.