Ferie w bibliotece 2020 – dzień 9

Pierwszą część dzisiejszych zajęć dotyczącą anatomii poprowadziła Pani Grażyna, która z zawodu jest fizjoterapeutką. Spotkanie z naszym gościem przygotowaliśmy w ramach projektu „Para-buch! Książka w ruch”. Następnie dzieci rozszyfrowywały wiadomości z których dowiedziały się, gdzie ukryliśmy nagrody dla nich. Wszyscy mieli także szansę na wylosowanie pamiątki z ferii.

Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) zajęcia prowadzi fizjoterapeutka pani Grażyna grupa dzieci aktywnie bierze w nim udział.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) przy stoliku czwórka dzieci ogląda nagrody.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) przy stoliku pięcioro dzieci bawi się zabawkami.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) na stoliku książki z działu anatomii człowieka.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) czworo dzieci bawi się na podłodze i czyta książki.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) sześcioro dzieci siedzi na podłodze dwoje z nich czyta książkę.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) czworo dzieci przegląda książkę.