Ferie w bibliotece 2020 – dzień 10

Ferie zimowe dobiegły końca 🙂 Wspólnie zobaczyliśmy pamiątkowy film z dwutygodniowych zajęć, a później na naszych uczestników ferii i czytelników czekała miła niespodzianka w postaci przedstawienia teatralnego pt. „W leśnym sądzie niejeden bohater dziś zasiądzie” . Serdecznie dziękujemy Pani Jolancie Działak – Pełnomocnikowi Burmistrza do spraw uzależnień dzięki, której dzieci dostawały przez dwa tygodnie słodkie bułki i napoje. Dzieciakom życzymy udanego weekendu!

Wnętrze biblioteki przy stoliku trwa przedstawienie teatralne pt. ,,W leśnym sądzie niejeden bohater dziś zasiądzie''. Na krzesełkach siedzą dzieci.
Wnętrze biblioteki przy stoliku trwa przedstawienie teatralne pt. ,,W leśnym sądzie niejeden bohater dziś zasiądzie''. Na krzesełkach gości cała publiczność dzieci i opiekunów.