Urodziny Książkowego Misia

Wspólnie z dziećmi z Przedszkola nr 4 świętowaliśmy Urodziny Książkowego Misia. Wszyscy wysłuchali opowiadania o Misiu Uszatku oraz obejrzeli prezentację na temat popularnych misiów. Następnie każde dziecko pokolorowało misia z którego zrobiliśmy urodzinową czapeczkę. Tańczyliśmy też do piosenek o misiach 🙂

Wnętrze biblioteki. Na kolorowej wykładzinie dzieci tańczą do piosenek o misiach.
Wnętrze biblioteki. Na krzesełkach i kolorowych pufach siedzą dzieci, słuchają opowiadania o Misiu Uszatku.
Wnętrze biblioteki. Dzieci oglądają prezentację na monitorze o popularnych misiach.
Wnętrze biblioteki. Dzieci zwiedzają oddział mediateki. Opowiada o nim bibliotekarka Dorota Kusik.
Wnętrze biblioteki. Dzieci  wykonują prace plastyczne.