Promocja tomiku poezji Anny Barbary Czuraj-Struzik

Wczoraj odbyła się promocja IV tomiku wierszy pt. „Oj Ziemio Ty Ziemio” Anny Barbary Czuraj-Struzik – poetyki, nauczycielki i dziennikarki. Rozmowę z autorką przeprowadziła Renata Buczyńska prezes Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa. Wiersze zaprezentowała Marzena Bergmann aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. O oprawę muzyczną zadbał Chór Our Voice pod dyrygenturą Danuty Czeczot. A nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie przygotowali pyszny poczęstunek. Całe wydarzenie zostało opłacone ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszy Promocji Kultury w ramach „Działdowskiej Uczty Literackiej”. Dziękujemy Wszystkim za przybycie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na scenie Marzena Bergmann aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie prezentuje wiersze Anny Barbary Czuraj-Struzik.
Wnętrze biblioteki,mediateka.  Przy mikrofonie prezes DKS Renata Buczyńska i dyrektor MBP Justyna Lytvyn.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na scenie przy stoliku prezes DKS Renata Buczyńska i poetka Anna Barbara Czuraj-Struzik. Na czarnym fotelu siedzi Marzena Bergmann aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Oprawa muzyczna- Chór Our Voice  pod dyrygenturą Danuty Czeczot.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Publiczność zgromadzona na promocję IV tomiku wierszy pt. „Oj Ziemio Ty Ziemio” Anny Barbary Czuraj-Struzik.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na scenie Marzena Bergmann aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie prezentuje wiersze Anny Barbary Czuraj-Struzik, przy stoliku poetka.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku poetka Anna Barbara Czuraj-Struzik,
Wnętrze biblioteki,mediateka. Poetka Anna Barbara Czuraj-Struzik przyjmuje gratulacje.
Wnętrze biblioteki,mediateka.Poetka Anna Barbara Czuraj-Struzik podpisuje swój IV tomik wierszy pt. „Oj Ziemio Ty Ziemio”.
Wnętrze biblioteki,mediateka.Poetka Anna Barbara Czuraj-Struzik z prezes DKS i czytelniczką tomiku.
Na stole poczęstunek  dla gości przygotowany przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie.