Spotkanie z Barbarą Kosmowską

Jej powieść dla nastolatek Buba wygrała konkurs „Uwierz w siłę wyobraźni” i została nominowana do Nagrody Polskiej Sekcji IBBY „Książka Roku 2003”, Pozłacana rybka dostała I nagrodę w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, a Kolorowy szalik nominowany do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Za powieść Niezłe ziółko otrzymała nagrody Książka przyjazna dziecku i Żółta ciżemka. W 2015 roku otrzymała statuetkę „Guliwer w krainie liliputów” – nagrodę przyznawaną przez czasopismo „Guliwer” za całokształt twórczości. Podczas spotkania była możliwość zakupu książki i otrzymania dedykacji i autografu.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku Barbara Kosmowska podpisuje książki dla młodzieży.
Na stoliku leżą książki autorki Barbary Kosmowskiej.
Przy stoliku autorka Barbara Kosmowska podpsiuje książkę swojego autorstwa dla młodzieży.
Autorka Barbara Kosmowska podpisuje swoją książkę dla dziewczynki.
Publiczność zgromadzona na spotkanie z autorką Barbarą Kosmowską.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na stoliku książki autorki Barbary Kosmowskiej, w tle sztaluga z plakatem ''Godzinami o książkach''.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor MBP Justyna Lytvyn przedstawia gościom autorkę  książek Barbarę Kosmowską.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na fotelu autorka Barbara Kosmowska rozmawia z młodzieżą na spotkaniu autorskim.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na scenie autorka Barbara Kosmowska i publiczność.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Młodzież działdowska z autorką Barbarą Kosmowską.