Kursy językowe

Drodzy czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie! Przypominamy Wam o naszej ofercie e-learningowej i zachęcamy do odbierania darmowych kodów. Dzięki nim będą mogli Państwo skorzystać z bezpłatnych kursów językowych. Oferta obejmuje kursy na różnych poziomach zaawansowania. Dzięki tym kursom mogą Państwo doskonalić swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskigo.
Ponadto specjalnie z myślą o dzieciach przygotowano kurs języka angielskiego FunEnglish, a dla chcących podnieść swoje zawodowe kwalifikacje BusinessEnglish123, czyli język angielski biznesowy. Aby uzyskać darmowy kod dostępu wystarczy być użytkownikiem naszej Biblioteki i nas odwiedzić. Na miejscu udzielone zostaną także instrukcje dotyczące obsługi platformy. Zapraszamy! Nie przegapcie okazji

Plakat  MBP przypomina o ofercie e-learningowej i zachęca do odbierania darmowych kodów. Dzięki nim będą mogli Państwo skorzystać z bezpłatnych kursów językowych. Oferta obejmuje kursy na różnych poziomach zaawansowania.
Plakat zaproszenie MBP zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na multimedialny kurs funenglish.pl , kurs składa się z kilkuset filmów,piosenek,edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń.