Wizyta bibliotekarzy z Ostrołęki

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność gościć bibliotekarki i bibliotekarzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce. Podczas spotkania Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie – Justyna Lytvyn, zapoznała gości z działalnością kulturalno-oświatową naszej biblioteki, projektami w których bierzemy udział i naszym systemem pracy. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor MBP Justyna Lytvyn przedstawia  działalność kulturalno-oświatową bibliotekarzom z Ostrołęki , w tle monitor z prezentacją.