Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Wczoraj o godz. 16.30 w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zgromadzeni dyskutowali o książce „ 20 lat nowej Polski w reportażach według Mariusza Szczygła „. Jak mówi o swojej książce sam autor „Ta książka, to opowieść o Polsce ostatnich 20 lat czyli opowieść o zmianie. Skąd wyszliśmy i gdzie jesteśmy.”

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku siedzą uczestnicy DKK UTW i dyskutują o książce  ''20 lat nowej Polski w reportażach według Mariusza Szczygła''.