Festyn „Wstąp po zdrowie”

Dla dorosłych przygotowaliśmy quiz z pytaniami na temat zdrowia, a każdą prawidłową odpowiedź nagradzaliśmy książką. Na najmłodszych także czekało mnóstwo atrakcji – malowanie twarzy, robienie tatuaży i konkursy, m.in. rysunkowy, quiz z wiedzy o zdrowiu i konkurs recytatorski w czasie którego czytaliśmy wiersze Jana Brzechwy. Na wszystkich uczestników czekały nagrody książkowe. Kolorowaliśmy też kolorowanki i rozdawaliśmy kolorowe opaski. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Wnętrze parku pod niebieskim parasolem MBP w Działdowie wszyscy pracownicy MBP, na stolikach wcześniej przygotowane książki z okazji festynu ''Wstąp po zdrowie''.
Wnętrze parku pod niebieskim parasolem MBP w Działdowie bibliotekarka Elżbieta Wojcieszek z czytelniczką.
Wnętrze parku czworo dzieci z książeczkami.
Wnętrze parku, przy stolikach siedzą dzieci z opiekunami i rysują.