Zakończenie Klubu Malucha

Dziś odbyło się uroczyste zakończenie zajęć w Klubie Malucha. Dzieci wysłuchały opowiadania o Franklinie, który idzie do szkoły. Rozmawialiśmy o tym, co będziemy robić w czasie wakacji i jak będzie wyglądał pierwszy dzień w przedszkolu. Na wszystkich Klubowiczów czekały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Serdecznie dziękujemy dzieciom i opiekunom za zaangażowanie w zajęcia. Wspaniale spędziliśmy z Wami rok! Nie zapomnijcie o nas, czekamy na Was w Bibliotece 🙂

Wnętrze biblioteki. Dzieci wraz z opiekunami podczas ostatnich zajęć w Klubie Malucha.
Wnętrze biblioteki. Dzieci wraz z opiekunami słuchają  opowiadania o Franklinie, który idzie do szkoły, czyta bibliotekarka Ola Cybulska.
Wnętrze biblioteki. Dzieci wraz z opiekunami podczas ostatnich zajęć w Klubie Malucha dostały dyplomy i małe upominki od pań z biblioteki Ani Wiśniewskiej i Oli Cybulskiej.