Wykład o Emilii Sukertowej-Biedrawinie.

Na wykład przybyła II klasa z Zespołu Szkół w Malinowie. Uczniowie poznali historię życia oraz działalności patronki swojej szkoły – Emilii Sukertowej-Biedrawiny. Wykład poprowadziła Małgorzata Trąmpczyńska – pomysłodawczyni projektu. Zajęcia były prowadzone na podstawie prezentacji multimedialnej, która już nie długo będzie można zobaczyć na naszej stronie.. Po wykładzie zgromadzeni rozwiązali quiz z nim związany. Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach siedzi młodzież II klasa z Zespołu Szkół w Malinowie uczniowie słuchają wykładu o  działalności patronki swojej szkoły – Emilii Sukertowej-Biedrawiny, zajęcia prowadzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.