Zabajkowani 2 – Klub Malucha gr. II – dzień 3.

Starsze maluszki również przeniosły się do zaczarowanego świata bajek. Tym razem czytaliśmy bajkę „O księżniczce na ziarnu grochu”. W bibliotece znaleźliśmy tajemniczą skrzynię pełną bajkowych przedmiotów, które pozwoliły dzieciom stać się piratem, królem, rycerzem czy damą dworu. Przypomnieliśmy również bajkę o „Trzech świnkach”, a dzieci zbudowały im piękne słomiane, drewniane i murowane domki. Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia za tydzień.

Wnętrze biblioteki. Przy stolikach siedzą dzieci z opiekunami i wykonują prace plastyczne.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku  siedzą dzieci z opiekunami i wykonują prace plastyczne.
Przy stolikach siedzą dzieci, bibliotekarka Ania Wiśniewska czyta  bajkę "O księżniczce na ziarnu grochu".