Zabajkowani 2 – Bajkowe warsztaty – dzień 2.

W ramach projektu „Zabajkowani 2, czyli jeszcze bardziej zakręceni na punkcie bajki” zorganizowaliśmy bajkowe warsztaty, które przeprowadziła olsztyńska pisarka – Agata Grzegorczyk-Wosiek. W spotkaniu uczestniczyła klasa I ze Szkoły Podstawowej nr 1. W czasie zajęć dzieci miały okazję poczuć się postaciami z bajek. Dowiedziały się także skąd bierze się bajka. Dziękujemy wszystkim za bardzo radosne spotkanie.

Wnętrze biblioteki, grupa dzieci biorąca udział w bajkowych warsztatach prowadzonych przez  pisarkę  Agatę Grzegorczyk-Wosiek, w tle regały z książkami.
Wnętrze biblioteki, przy sztaludze z plakatem ''Zabajkowani 2'' stoi pisarka Agata Grzegorczyk-Wosiek i trzyma w ręku swoją książkę ''Tajemnice zamku nad Łyną''.
Wnętrze biblioteki. W kole siedzą dzieci biorą udział w zajęciach z pisarką Agatą Grzegorczyk-Wosiek.
Dziewczynka z ozdobną opaską na głowie.
Dziewczynka z różową opaską na głowie.