XVIII Tydzień Bibliotek – 15 maja 1/4

Nasza hastagowa akcja #znajdzieszmniewbibliotece, tak samo jak Tydzień Bibliotek powoli dobiega już końca.
Zanim to jednak nastąpi przesyłamy serdeczne pozdrowienia od kolejnych trzech pisarek.

Oto pierwsza z nich:
Urodziła się w Działdowie. Z wykształcenia jest magistrem ekonomii i wieloletnim pracownikiem banku PKOBP S.A. w Działdowie. Jej pasją jest przyroda, ogrody, które uwielbia tworzyć i pielęgnować. Kocha Boga i ludzi. Po śmierci męża zrodziła się w niej nowa pasja – poezja. Autorka tomików wierszy: „Moje rymowane życie”, „Rymowane życie”, „Z rymem przez życie”.
Wielbiciele poezji Pani Elżbiety wypowiadają się o niej w samych ciepłych słowach: „ Autorka, która swoją aurą i niepowtarzalnym entuzjazmem udowadnia, że warto marzyć, a także dążyć do spełnienia marzeń. Rymowanki Pani Eli zaczerpnięte z naszego życia dają nam powód do refleksji, a także możliwość przemyślenia swoich codziennych spraw….” – oczywiście mowa o Elżbiecie Szczepkowskiej.

Elżbieta Szczepkowska w bibliotece