XVIII Tydzień Bibliotek – 15 maja 2/3

Dzień dobry po raz drugi. Ta poetka również urodziła się w Działdowie. Mieszka w Niechłoninie, gdzie pracuje w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza jako nauczycielka języka polskiego. Jest humanistką z zamiłowania i wykształcenia. W 2017 roku została członkinią Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa. Utwory poetki ukazały się w publikacji Działdowska Kuźnia Słowa dzieciom, natomiast w Działdowskim Almanachu Poezji zatytułowanym „Każdy jest poetą swojego dnia” ukazały się Jej dwa zbiory wierszy „Podobni kwiatom i drzewom” (2015 r.), oraz „ Wierszowanki, rymowanki „(2018 r.), które zaprezentowała czytelnikom u boku Olgi Bończyk podczas Powiatowych Wieczorów z Poezją w 2018 r. Nasza poetka lubi czytać biografie, dzienniki ale również chętnie słucha muzyki instrumentalnej i elektronicznej. . #znajdzieszmniewbibliotece – Anna Wanda Ludwiczak.

Anna Wanda Ludwiczak w bibliotece