„Na pustyni i na morzu. Opowieści o życiu w Azji” – Anna Jaklewicz

W ramach projektu „(Nie)poczytalni” w piątek (7 czerwca) odbyło się spotkanie autorskie z Anną Jaklewicz ”Na pustyni i na morzu. Opowieści o życiu w Azji”. Pani Anna jest podróżniczką, archeologiem i antropologiem. Autorką książek „Indonezja. Po drugiej stronie raju” i „Niebo w kolorze indygo. Chiny z dala od wielkiego miasta”. Autorka swoje relacje z podróży publikuje m.in. w National Geographic TRAVELER i Magazynie Podróżników TamTam. Uczniowe ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie mieli okazję posłuchać niezwykle barwnych i ciekawych opowieści o Mongolii, pustyni Gabi oraz życiu w Azji. Pani Anna zabrała nas w wirtualną podróż po kontynentach, które opisała w swoich książkach. To było bardzo inspirujące spotkanie! Dziękujemy 🙂 „Działanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.”

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach siedzi grupa młodzieży. Na monitorze temat przewodni ''Na pustyni i na morzu'', zajęcia prowadzi Ania Jaklewicz. Wszystkich przybyłych na to spotkanie wita bibliotekarka Dorota Kusik.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Zajęcia z tematu ”Na pustyni i na morzu. Opowieści o życiu w Azji” dla młodzieży prowadzi Anna Jaklewicz.