Promocja tomiku poezji Janiny Dzenis

W piątek (7 czerwca) o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyła się promocja tomiku poezji Janiny Dzenis „Na karuzeli czasu” (Działdowskie Zeszyty Literackie, Zeszyt 1). Spotkanie poprowadziła Renata Buczyńska. Projekt jest realizowany w ramach konkursu ofert Gminy Miasta Działdowo i jest współfinansowany przez Burmistrza Miasta Działdowo. Oprawę muzyczną zapewniła Marta Wiadrowska. Spotkanie zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie i Działdowska Kuźnia Słowa.

Przy stoliku poetka Janina Dzenis oraz prezes DKS  Renata Buczyńska.
Na placu śpiewa i gra na gitarze Marta Wiadrowska obok sztaluga z plakatem ''Spotkanie z autorką Janiną Dzenis''.
Na placu przed MBP w Działdowie zgromadzili się wszyscy słuchacze na promocję tomiku poezji Janiny Dzenis „Na karuzeli czasu”. Na scenie z mikrofonem poetka Janina Dzenis i prezes DKS Renata Buczyńska.